Ekstraksiyon Kazan Çulu

Tarihçe

1949 yılında zeytin tasir (sıkma) torbası imalatı ile sektöre hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluş sonrasında ar-ge çalışmaları sonucunda mevcut ürünlerin gelişimi ve sektöre hizmet edecek yeni ürünler üretilmiştir.   1994 yılı sonrasında Ekstraksiyon kazan çulları da ürün yelpazesine eklenmiştir. 2019 yılı itibari ile Şar Dokuma Sanayi Turparts bünyesine geçmiştir.


Ekstraksiyon Kazan Çulu

İmal aşamasında çok dayanıklı ve kalite skalasında üst segment ipler kullanıldığından üretilen Ekstraksiyon kazan çulları uzun süre kullanıma imkan verir. Kal azan çulları, en verimli süzmeyi sağlayacak sıklıkta dokunmuştur.   Ekstraksiyon kazan çulları Hindistan’dan ithal ettiğimiz koko ipi ve jüt ipi ile imal edilmektedir. Koko ipi Hindistan cevizi ağacının liflerinden , jüt ipi ise bitkilerin liflerinden elde edilmektedir. Bu nedenle üretilen kazan çullarının imalatını sadece organik...


Kanaviçesiz Ekstraksiyon Kazan Çulu

Standart kazan ölçüsü ve standart dışı tüm kazan ölçüleri için istenilen ebatta Ekstraksiyon kazan çulu üretimi yapılmaktadır.   İsteğe bağlı olarak Ekstraksiyon kazan çullarının kanaviçesiz üretilir.


Tek Yüz Kanaviçeli Ekstraksiyon Kazan Çulu

Standart kazan ölçüsü ve standart dışı tüm kazan ölçüleri için istenilen ebatta Ekstraksiyon kazan çulu üretimi yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak Ekstraksiyon kazan çullarının tek yüzü kanaviçe ile kaplanır.


Çift Yüz Kanaviçeli Ekstraksiyon Kazan Çulu

Standart kazan ölçüsü ve standart dışı tüm kazan ölçüleri için istenilen ebatta Ekstraksiyon kazan çulu üretimi yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak Ekstraksiyon kazan çullarının çift yüzü kanaviçe ile kaplanır.


Paylaş